KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12409514
nr 1240 9514
Lars Ramstedt
(f. 1953), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Diptyk, Komposition. Signerad, daterad -89. Olja på duk, 100x30
Lars Ramstedt, svensk målare född 1953 .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 mars 2019
kl 20:13:59
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)